Hakkımızda

ComTech Mühendislik Tarihçe;

ComTech Periyodik Kontrol ve Mühendislik Hizmetleri; LTD.ŞTİ. faaliyetlerine 2017 yılında kuruluşu ile başlamıştır.

ComTech Mühendislik, alanında denetim, kontrol,periyodik test ve periyodik muayeneler konularında tarafsızlığı benimseyerek kurulmuş ve gelişmeleri yakından izleyerek büyümeye devam etmektedir.

ComTech Mühendislik, yenilikçi bakış açısı ile İzmir, Manisa, Bursa, İstanbul, Antalya ve Ankara’nın yanı sıra 81 ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

ComTech Periyodik Kontrol ve Mühendislik Hizmetleri; ileri görüşlü, özgüveni yüksek ve takım çalışmalarında aktif olan kadrosuyla periyodik kontrollerde en yakın destekçiniz olmayı hedeflemektedir.

Müşteri odaklı çalışmalar yürüten ComTech gelişmeleri takip eden , kabul edilebilir riskleri önceden gözlemleyebilen bir kuruluş olarak faaliyetlerini devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Hızlı ve kaliteli bir hizmet verebilen , ülke genelinde mühendislik hizmetlerini,periyodik test konularında tercih edilen bir marka olmayı hedeflemektedir.

En değerli varlığımız geleceğimiz düşüncesiyle sloganımız Değerli Geleceklere, Düzenli Kontrollerle Ulaşılır diyerek geleceğimizi planlamaktayız.